13 Eylül 2010 Pazartesi

EN KÜÇÜK TORUNUM UMUR BUGÜN OKULLU OLUYOR ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH


UMURUMUN OKULUYavruma sağlıklı mutlu bir eğitim yılı diliyorum.


Yavruma okul kıyafetleri de çok yakışmış MAŞALLAH anneannesinin canı o

8 yorum:

 1. hayırlı olsun allah zihin açıklığı versin sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Çok sağol ALLAH razı olsun,ALLAH cümlenin evlatlarına zihin açıklığı versin,okusunlar büyük adam olsunlar inşallah.ALLAHa emanet ol arkadaşım.

  YanıtlaSil
 3. Annem 3. erkek torunun ama hala ilk torunmuş gibi heyecan içindesin:) Allah cümlemizin evlatlarına hayırlı evlat olmayı nasip etsin inşallah. Büyüdüğünü, okula başladığını görmek çok büyük mutluluk. Allah her anne babaya bu mutlulukları yaşatsın inşallah. Öpüyorum annem seni.

  YanıtlaSil
 4. Canım benim, sanki senin ilkokula başladığın gün gözümün önünde hala, benim kızım anne oldu'da yavrusu okula başladı maşallah. Rabbim uzun ömürler versin umuruma,sana ve damadıma,büyük adam olur bir mevki makam sahibi olur inşallah, bende sizinle gururlanırım,zaten evlatlarımla her zaman gururlandım çok şükür beni hiçbir zaman mahçup etmediler,canlarım sizi çok seviyorum herşey gönlünüzce olsun anneciğim,sizi çok öpüyorum.

  YanıtlaSil
 5. umura başarılar dilerim selamlar sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Feriha'cığım çok sağol, başarı dileklerin için,cümlenin evlatlarına hayırlı bir eğitim yılı olsun inşallah.Sen nasılsın iyimisin,iyi olmana duacıyım arkadaşım.Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 7. ah canım benim ne kadar tatlı başarılı mutlu bir yıl olması dileklerimle...

  YanıtlaSil
 8. İnşallah Mine'ciğim, cümlenin evlatlarına yeni eğitim öğretim yılı başarılı ve huzurlu olsun.sevgiler.

  YanıtlaSil